Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικός πομποδέκτης CFP

100G οπτική ενότητα πομποδεκτών ινών Infiniband CFP OTU4 συμβατό CFP-100g-SR10

100G οπτική ενότητα πομποδεκτών ινών Infiniband CFP OTU4 συμβατό CFP-100g-SR10

100G Infiniband CFP Fiber Optical Transceiver Module OTU4 Compatible CFP-100G-SR10

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: PrimusIT,OEM
Πιστοποίηση: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Αριθμό μοντέλου: Ftr-100gcs-SR10C

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
Συσκευασία λεπτομέρειες: δίσκος 10 ή 20PCS το /Plastic, κιβώτιο 1PC/Gift
Χρόνος παράδοσης: Σε 1-3 εργάσιμες ημέρες μετά από το PO που επιβεβαιώνονται μέσα
Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 60,000pcs/month
Επικοινωνήστε τώρα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Υψηλό φως:

cfp optical module

,

cfp optical transceiver module

οπτική ενότητα OTU4 συμβατό CFP-100g-SR10 πομποδεκτών ινών 100G Infiniband CFP

 

 

100GBASE-SR10 ενότητα CFP για MMF

 

 

Προδιαγραφή:

 

P/N CFP-100g-SR10
Datarate 100G/ps
Απόσταση 100M (OM3)/150M (OM4)
Wavelenth 850nm
MEDIA MMF
DDM/DOM ΝΑΙ
Συνδετήρας Sc
Εφαρμογή 100G Ethernet/100G Infiniband
Λειτουργούσα θερμοκρασία 0℃~ +70℃
Ανεφοδιασμός τάσης 3.3V
Πιστοποίηση CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Εμπορικό σήμα PrimusIT, cOem

 

 

Περιγραφή:

 

100GBASE-SR10 ενότητα CFP για MMF.

 

Η ενότητα PrimusIT 100GBASE-SR10 (σχήμα 2) CFP είναι μια υψηλή επίδοση, χαμηλής ισχύος κατανάλωση, η σύντομη προσιτότητα (1m 100m) διασυνδέει τη λύση που υποστηρίζει 100G Ethernet και PCIe. Είναι υποχωρητικό με το CFP MSA και IEEE P802.3ba 100GBASE-SR10. Οι ενότητες φ-τόνου CFP SR10 προσφέρουν 10 διαβιβάζουν και 10 λαμβάνουν τα ασύγχρονα κανάλια που λειτουργούν μέχρι 11.2Gbps ανά κανάλι.

 

Η πλευρά συσκευών αποστολής σημάτων της ενότητας αποτελείται από μια σειρά VCSELs (κάθετη επιφάνεια κοιλοτήτων που εκπέμπει τα λέιζερ) και σχετικών στοιχείων κυκλώματος, τα οποία μετατρέπουν 10 παράλληλες ηλεκτρικές εισαγωγές στοιχείων σε 10 παράλληλα οπτικά σήματα παραγωγής στοιχείων και μετατρέπουν επίσης 10 παράλληλα οπτικά σήματα σε 10 παράλληλα ηλεκτρικά σήματα μέσω μιας σειράς φωτοδιόδων ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ και σχετικών στοιχείων κυκλώματος.

 

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

 

  1. Ποσοστό στοιχείων μετάδοσης μέχρι 11.2Gbit/s ανά κανάλι
  2. CFP MSA υποχωρητικό
  3. Υποχωρητικός IEEE 802.3ba στην προδιαγραφή για τις συνδέσεις 100GBASE-SR10
  4. Μέχρι 11,2 GBP ανά εύρος ζώνης καναλιών,
  5. OTU4 συμβατό σύστημα
  6. 10 σειρά καναλιών 850nm VCSEL
  7. σειρά ανιχνευτών φωτογραφιών ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ 10 καναλιών
  8. OM3 καλώδιο πολλαπλού τρόπου ινών μέχρι 300m και καλώδιο πολλαπλού τρόπου ινών OM4 μέχρι 400m
  9. Διαγνωστικές MDIO ψηφιακές και ικανότητες ελέγχου.
  10. υποχωρητικός στην προδιαγραφή διοικητικών διεπαφών CFP MSA, σχέδιο 1.4
  11. TX επαναρύθμιση εισαγωγής και παραγωγής CDR RX
  12. Καυτή pluggable ηλεκτρική διεπαφή
  13. Κατηγορία 1 δύναμης (<8w max="">
  14. Λειτουργούσα θερμοκρασία 0°C περίπτωσης σε +70°C
  15. 3.3V παροχή ηλεκτρικού ρεύματος
  16. RoHS 6 υποχωρητικό (αμόλυβδος)

 

 

Εφαρμογές:

 

100G Ethernet

Το Infiniband διασυνδέει

100G συνδέσεις τηλεπικοινωνιών

Κέντρα δεδομένων

 

 

Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα:

 

1. Άριστη ποιότητα και 3 έτη εξουσιοδότησης

2. Ανταγωνιστική τιμολόγηση

3. Πλήρες συμβατό σύστημα (CISCO/HP/Juniper/H3C/Extreme…)

4. OEM/ODM προσαρμοσμένη ετικέτα

5. Κρατήστε το απόθεμα, γρήγορη παράδοση.

Στοιχεία επικοινωνίας
Primus Network Solutions Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Alex Yao

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)