Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταSFP οπτικοί πομποδέκτες

Οπτικοί πομποδέκτες 1.25G glc-LH-SMD, συνδετήρας SDH/SONET/του ATM SFP LC

Οπτικοί πομποδέκτες 1.25G glc-LH-SMD, συνδετήρας SDH/SONET/του ATM SFP LC

SDH / SONET / ATM SFP Optical Transceivers 1.25G GLC-LH-SMD , LC Connector

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: PrimusIT,OEM
Πιστοποίηση: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Αριθμό μοντέλου: Ptr-3112l-20C

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
Συσκευασία λεπτομέρειες: δίσκος 10 ή 20PCS το /Plastic, κιβώτιο 1PC/Gift
Χρόνος παράδοσης: Σε 1-3 εργάσιμες ημέρες μετά από το PO που επιβεβαιώνονται μέσα
Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 60,000pcs/month
Επικοινωνήστε τώρα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Υψηλό φως:

sfp ethernet module

,

gigabit ethernet sfp

Οπτικοί πομποδέκτες 1.25G glc-LH-SMD, συνδετήρας SDH/SONET/του ATM SFP LC

 

 

1000BASE-LX/LH ενότητα πομποδεκτών SFP για MMF και SMF, μήκος κύματος 1300 NM, εκτεταμένη λειτουργούσα σειρά θερμοκρασίας και υποστήριξη DOM, διπλός συνδετήρας LC/PC

 

 

Προδιαγραφή:

 

P/N Glc-LH-SMD
Datarate 1.25G
Απόσταση 20KM
Μήκος κύματος 1310nm
Συσκευή αποστολής σημάτων FP
Δέκτης ΚΑΡΦΙΤΣΑ
MEDIA SMF
DDM/DOM ΝΑΙ
Συνδετήρας LC
Εφαρμογή Γερμανία
Λειτουργούσα θερμοκρασία -10℃~ +85℃
Ανεφοδιασμός τάσης 3.3V
Πιστοποίηση CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Εμπορικό σήμα PrimusIT, cOem

 

 

Glc-LH-SMD περιγραφή:

 

1000BASE-LX/LH ενότητα πομποδεκτών SFP για MMF και SMF, μήκος κύματος 1300 NM, εκτεταμένη λειτουργούσα σειρά θερμοκρασίας και υποστήριξη DOM, διπλός συνδετήρας LC/PC

 

Ο PrimusIT glc-LH-SMD μικρός μετατροπέας διεπαφών Gigabit τύπου Pluggable (SFP) είναι μια καυτός-swappable εισόδου-εξόδου συσκευή που συνδέει με έναν λιμένα ή μια αυλάκωση Gigabit Ethernet, συνδεόμενος το λιμένα με το δίκτυο. Το SFPs μπορεί να χρησιμοποιηθεί και να ανταλλαχθεί σε μια ευρεία ποικιλία των διακοπτών και οι δρομολογητές, μπορούν να ανακατευτούν σε συνδυασμούς του 1000BASE-τ, του 1000BASE-SX, του 1000BASE-LX/LH, 1000BASE-πρώην, του 1000BASE-ZX, ή του 1000BASE-BX10-D/U σε μια βάση λιμένας-από-λιμένων.

 

 

Glc-LH-SMD χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

 

1. Μέχρι τα αμφίδρομα στοιχεία 1.25Gb/s - συνδέσεις

2. Καυτός-pluggable ίχνος SFP

3. Χρησιμοποίηση της 9/125 απόστασης μετάδοσης μm SMF 60km

4. Προαιρετικός με τις ψηφιακές διαγνωστικές λειτουργίες

5. συσκευή αποστολής σημάτων λέιζερ 1310nm FP

6. Διπλός συνδετήρας LC

7. RoHS υποχωρητικό και αμόλυβδο

8. Περίφραξη μετάλλων, για τη χαμηλότερη EMI

9. Ενιαία 3.3V παροχή ηλεκτρικού ρεύματος

10. Λειτουργούσα θερμοκρασία: 0°C σε 70°C (πρότυπα), -40°C σε 85°C (βιομηχανικό)

11. Υποχωρητικός με την προδιαγραφή MSA SFP

12. Ψηφιακή διαγνωστική διεπαφή οργάνων ελέγχου

13. Συμβατό σύστημα με sff-8472

14. Με DDM

 

 

Glc-LH-SMD εφαρμογές:

 

Gigabit Ethernet/γρήγορα Ethenet

Κανάλι ινών

SDH/SONET/ATM

Αλλαγή για να μεταστρέψει τη διεπαφή

Διεπαφή δρομολογητών/κεντρικών υπολογιστών

Άλλα οπτικά συστήματα μετάδοσης

 

 

Glc-LH-SMD ανταγωνιστικό πλεονέκτημα:

 

1. Άριστη ποιότητα και 3 έτη εξουσιοδότησης

2. Ανταγωνιστική τιμολόγηση

3. Πλήρες συμβατό σύστημα (CISCO/HP/Juniper/H3C/Extreme…)

4. OEM/ODM προσαρμοσμένη ετικέτα

5. Κρατήστε το απόθεμα, γρήγορη παράδοση

Στοιχεία επικοινωνίας
Primus Network Solutions Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Alex Yao

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)