Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταSFP + οπτικός πομποδέκτης

VSCEL SFP + πομποδέκτης οπτικών ινών, 10G SFP-10g-SR ενότητας πομποδεκτών Ethernet

VSCEL SFP + πομποδέκτης οπτικών ινών, 10G SFP-10g-SR ενότητας πομποδεκτών Ethernet

VSCEL SFP + Fiber Optic Transceiver , 10G Ethernet Transceiver Module SFP-10G-SR

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: PrimusIT, OEM
Πιστοποίηση: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Αριθμό μοντέλου: Ptr-10gl-SR

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
Συσκευασία λεπτομέρειες: δίσκος 10 ή 20PCS το /Plastic, κιβώτιο 1PC/Gift
Χρόνος παράδοσης: Σε 1-3 εργάσιμες ημέρες μετά από το PO που επιβεβαιώνονται μέσα
Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Western Union, L / C
Δυνατότητα προσφοράς: 60,000pcs/month
Επικοινωνήστε τώρα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Υψηλό φως:

sfp fiber optic transceiver

,

small form factor pluggable module

VSCEL SFP + πομποδέκτης οπτικών ινών, SFP-10g-SR ενότητας πομποδεκτών 10G Ethernet

 

 

 

850nm VSCEL SFP + οπτικός πομποδέκτης, Pluggable ενότητα τύπου 10 Gigabit μικρή

 

 

Προδιαγραφή:

 

P/N SFP-10g-SR
Datarate 10G/ps
Απόσταση 300M
Wavelenght 850nm
Συσκευή αποστολής σημάτων VSCEL
Δέκτης ΚΑΡΦΙΤΣΑ
MEDIA MMF
DDM/DOM ΝΑΙ
Συνδετήρας LC
Εφαρμογή Datacom 10G Ethernet/2x 4x 8x FC
Λειτουργούσα θερμοκρασία 0℃~ +70℃
Ανεφοδιασμός τάσης 3.3V
Πιστοποίηση CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Εμπορικό σήμα PrimusIT, cOem

 

 

Περιγραφή:

 

Ενότητα πομποδεκτών 10gbase-SR SFP+ για MMF, μήκος κύματος 850 NM, διπλός συνδετήρας LC

 

Οι ενότητες PrimusIT 10GBASE SFP+ προσφέρουν στους πελάτες μια ευρεία ποικιλία 10 επιλογών συνδετικότητας Gigabit Ethernet για το κέντρο δεδομένων, το ντουλάπι επιχειρηματικής καλωδίωσης, και τις εφαρμογές μεταφορών φορέων παροχής υπηρεσιών. Είναι ένας πιό mallest τύπος 10G

Υποστηρίξεις 10GBASE Ethernet και OTU2/OUT2e

Καυτός-Swappable εισόδου-εξόδου συσκευή που συνδέει με έναν λιμένα Ethernet SFP+ ενός διακόπτη. Παρέχει την ευελιξία της επιλογής διεπαφών. Οι υποστηρίξεις «αμοιβή-όπως-εσύ-εποικούν» το πρότυπο. Ψηφιακή οπτική ικανότητα ελέγχου υποστηρίξεων

Η οπτική διαλειτουργικότητα με 10GBASE XENPAK, 10GBASE X2, και 10GBASE XFP διασυνδέει στην ίδια σύνδεση.

 

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

 

1. 10Gb/s τμηματική οπτική διεπαφή υποχωρητική στο 10gbase-SR 802.3ae

2. Ηλεκτρική διεπαφή υποχωρητική σε sff-8431 προδιαγραφές για την ενισχυμένη pluggable ενότητα «SFP+» τύπου 8,5 και 10 Gigabit μικρή

3. συσκευή αποστολής σημάτων 850nm VCSEL, φωτοανιχνευτής ΚΑΡΦΙΤΣΏΝ

4. 2-wire διεπαφή για τις διοικητικές προδιαγραφές υποχωρητικές με SFF 8472 ψηφιακή διαγνωστική διεπαφή ελέγχου για τους οπτικούς πομποδέκτες

5. Λειτουργούσα θερμοκρασία περίπτωσης: 0 σε 70°C

6. κατοικία ll-μετάλλων για την ανώτερη απόδοση της EMI

7. Χαμηλής ισχύος κατανάλωση

8. Το προηγμένο υλικολογισμικό επιτρέπει στις πληροφορίες κρυπτογράφησης συστημάτων πελατών για να αποθηκευτεί στον πομποδέκτη

9. Η οικονομικώς αποδοτική λύση SFP+, επιτρέπει τις υψηλότερες πυκνότητες λιμένων και το μεγαλύτερο εύρος ζώνης

10. RoHS υποχωρητικό

 

 

Εφαρμογές:

 

Δίκτυα μεγάλου χώρου αποθήκευσης

Η συστάδα υπολογιστών διαγώνιος-συνδέει

Σωλήνες μεγάλων στοιχείων συνήθειας

 

 

Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα:

 

1. Άριστη ποιότητα και 3 έτη εξουσιοδότησης

2. Ανταγωνιστική τιμολόγηση

3. Πλήρες συμβατό σύστημα (CISCO/HP/Juniper/H3C/Extreme…)

4. OEM/ODM προσαρμοσμένη ετικέτα

5. Κρατήστε το απόθεμα, γρήγορη παράδοση.

Στοιχεία επικοινωνίας
Primus Network Solutions Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Alex Yao

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)