Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΣυμβατοί πομποδέκτες της Cisco

Συμβατοί SFP πομποδέκτες 1.25G καναλιών ινών glc-LH-SMD 1000BASE-LX/LH Cisco

Συμβατοί SFP πομποδέκτες 1.25G καναλιών ινών glc-LH-SMD 1000BASE-LX/LH Cisco

    • GLC-LH-SMD 1000BASE-LX / LH  Cisco Compatible SFP Fiber Channel Transceivers 1.25G
    • GLC-LH-SMD 1000BASE-LX / LH  Cisco Compatible SFP Fiber Channel Transceivers 1.25G
    • GLC-LH-SMD 1000BASE-LX / LH  Cisco Compatible SFP Fiber Channel Transceivers 1.25G
    • GLC-LH-SMD 1000BASE-LX / LH  Cisco Compatible SFP Fiber Channel Transceivers 1.25G
    • GLC-LH-SMD 1000BASE-LX / LH  Cisco Compatible SFP Fiber Channel Transceivers 1.25G
  • GLC-LH-SMD 1000BASE-LX / LH  Cisco Compatible SFP Fiber Channel Transceivers 1.25G

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Κίνα
    Μάρκα: PrimusIT,OEM
    Πιστοποίηση: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
    Αριθμό μοντέλου: Ptr-3112l-20C

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
    Συσκευασία λεπτομέρειες: δίσκος 10 ή 20PCS το /Plastic, κιβώτιο 1PC/Gift
    Χρόνος παράδοσης: Σε 1-3 εργάσιμες ημέρες μετά από το PO που επιβεβαιώνονται μέσα
    Όροι πληρωμής: Μ / Τ, Paypal
    Δυνατότητα προσφοράς: 60,000pcs/month
    Επικοινωνήστε τώρα
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Υψηλό φως:

    small form factor pluggable module

    ,

    fibre optic transceiver module

    Συμβατοί SFP πομποδέκτες 1.25G καναλιών ινών glc-LH-SMD 1000BASE-LX/LH Cisco

     

     

     

    Glc-LH-SMD περιγραφή:

     

    Συμβατή 1000BASE-LX/LH SFP ενότητα πομποδεκτών της Cisco για MMF και SMF, μήκος κύματος 1300 NM, εκτεταμένη λειτουργούσα σειρά θερμοκρασίας και υποστήριξη DOM, διπλός συνδετήρας LC/PC

     

    Ο PrimusIT glc-LH-SMD μικρός μετατροπέας διεπαφών Gigabit τύπου Pluggable (SFP) είναι μια καυτός-swappable εισόδου-εξόδου συσκευή που συνδέει με έναν λιμένα ή μια αυλάκωση Gigabit Ethernet, συνδεόμενος το λιμένα με το δίκτυο. Το SFPs μπορεί να χρησιμοποιηθεί και να ανταλλαχθεί σε μια ευρεία ποικιλία των διακοπτών και οι δρομολογητές, μπορούν να ανακατευτούν σε συνδυασμούς του 1000BASE-τ, του 1000BASE-SX, του 1000BASE-LX/LH, 1000BASE-πρώην, του 1000BASE-ZX, ή του 1000BASE-BX10-D/U σε μια βάση λιμένας-από-λιμένων.

     

     

    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

     

    1. Μέχρι τα αμφίδρομα στοιχεία 1.25Gb/s - συνδέσεις

    2. Καυτός-pluggable ίχνος SFP

    3. Χρησιμοποίηση της 9/125 απόστασης μετάδοσης μm SMF 60km

    4. Προαιρετικός με τις ψηφιακές διαγνωστικές λειτουργίες

    5. συσκευή αποστολής σημάτων λέιζερ 1310nm FP

    6. Διπλός συνδετήρας LC

    7. RoHS υποχωρητικό και αμόλυβδο

    8. Περίφραξη μετάλλων, για τη χαμηλότερη EMI

    9. Ενιαία 3.3V παροχή ηλεκτρικού ρεύματος

    10. Λειτουργούσα θερμοκρασία: 0°C σε 70°C (πρότυπα), -40°C σε 85°C (βιομηχανικό)

    11. Υποχωρητικός με την προδιαγραφή MSA SFP

    12. Ψηφιακή διαγνωστική διεπαφή οργάνων ελέγχου

    13. Συμβατό σύστημα με sff-8472

    14. Με DDM

     

     

    Προδιαγραφή:

     

    P/N Glc-LH-SMD
    Datarate 1.25G
    Απόσταση 20KM
    Μήκος κύματος 1310nm
    Συσκευή αποστολής σημάτων FP
    Δέκτης ΚΑΡΦΙΤΣΑ
    MEDIA SMF
    DDM/DOM ΝΑΙ
    Συνδετήρας LC
    Εφαρμογή Γερμανία
    Λειτουργούσα θερμοκρασία -10℃~ +85℃
    Ανεφοδιασμός τάσης 3.3V
    Πιστοποίηση CE/FCC/RoHS/TUV/UL
    Εμπορικό σήμα PrimusIT, cOem

     

     

    Glc-LH-SMD εφαρμογές:

     

    Gigabit Ethernet/γρήγορα Ethenet

    Κανάλι ινών

    SDH/SONET/ATM

    Αλλαγή για να μεταστρέψει τη διεπαφή

    Διεπαφή δρομολογητών/κεντρικών υπολογιστών

    Άλλα οπτικά συστήματα μετάδοσης

     

     

    Glc-LH-SMD ανταγωνιστικό πλεονέκτημα:

     

    1. Άριστη ποιότητα και 3 έτη εξουσιοδότησης

    2. Ανταγωνιστική τιμολόγηση

    3. Πλήρες συμβατό σύστημα (CISCO/HP/Juniper/H3C/Extreme…)

    4. OEM/ODM προσαρμοσμένη ετικέτα

    5. Κρατήστε το απόθεμα, γρήγορη παράδοση

     

     

    Στοιχεία επικοινωνίας
    Primus Network Solutions Ltd

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Alex Yao

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)