Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Οπτικός πομποδέκτης CFP

καλής ποιότητας SFP + οπτικός πομποδέκτης για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας SFP + οπτικός πομποδέκτης για τις πωλήσεις
Τα προϊόντα της επιχείρησής σας είναι υψηλού - η ποιότητα, έγκαιρη παράδοση, καλή υπηρεσία, είναι τι συνεργάτες ανάγκης Ι.

—— Aaron George

Για πολλά έτη, είστε ο καλύτερος συνεργάτης μου.

—— Walter Scherman

Μπορείτε πάντα να παρέχετε ότι ποιοτικά προϊόντα χρειάζομαι, σας εμπιστεύομαι!

—— Henrry Nelson

Είμαι Online Chat Now

Οπτικός πομποδέκτης CFP

(14)
Κίνα Cisco SMF 1310nm οπτική ενότητα 100G/ps, ηλεκτρική διεπαφή πομποδεκτών CFP CAUI εργοστάσιο

Cisco SMF 1310nm οπτική ενότητα 100G/ps, ηλεκτρική διεπαφή πομποδεκτών CFP CAUI

Οπτική ενότητα 100G/ps, ηλεκτρική διεπαφή πομποδεκτών της Cisco SMF 1310nm CFP CAUI 100G Ethernet 10km οπτική ενότητα πομποδεκτών CFP για SMF Προδιαγραφή: P/N CFP-100g-LR4 Datarate 100G/ps Απόσταση 10KM ... Read More
2017-03-21 16:13:56
Κίνα Ενιαίος οπτικός πομποδέκτης 40GBASE-SR4 CFP/OTU3 παράλληλη οπτική ενότητα CFP-40g-BSR4 εργοστάσιο

Ενιαίος οπτικός πομποδέκτης 40GBASE-SR4 CFP/OTU3 παράλληλη οπτική ενότητα CFP-40g-BSR4

Ενιαίος οπτικός πομποδέκτης 40GBASE-SR4 CFP/παράλληλη οπτική ενότητα CFP-40g-BSR4 OTU3 Προδιαγραφή: P/N CFP-40g-BSR4 Datarate 40G/ps Απόσταση 100M Wavelenth 850nm MEDIA MMF DDM/DOM ΝΑΙ Συνδετήρας Sc Εφαρμογή Ο ... Read More
2017-03-21 16:14:17
Κίνα οπτικός πομποδέκτης ινών CFP 850nm ο διπλός 40G για τον εξοπλισμό/το δρομολογητή δοκιμής συνδέει CFP-40g-SR4 εργοστάσιο

οπτικός πομποδέκτης ινών CFP 850nm ο διπλός 40G για τον εξοπλισμό/το δρομολογητή δοκιμής συνδέει CFP-40g-SR4

850nm ο διπλός οπτικός πομποδέκτης 40G ινών CFP για τον εξοπλισμό/το δρομολογητή δοκιμής συνδέει CFP διπλή παράλληλη οπτική ενότητα CFP-40g-SR4 40GBASE-SR4/OTU3 Προδιαγραφή: P/N CFP-40g-SR4 Datarate 40G/ps Απόσ... Read More
2017-03-21 16:14:41
Κίνα Ενιαία ενότητα πομποδεκτών οπτικών ινών τρόπου Ethernet CFP υψηλής επίδοσης 40G 1310nm CFP-40g-LR4 εργοστάσιο

Ενιαία ενότητα πομποδεκτών οπτικών ινών τρόπου Ethernet CFP υψηλής επίδοσης 40G 1310nm CFP-40g-LR4

Ενιαία ενότητα 1310nm πομποδεκτών οπτικών ινών τρόπου υψηλής επίδοσης 40G Ethernet CFP 100GBASE-LR4 ενότητα CFP για SMF.CFP-40G-LR4 Προδιαγραφή: P/N CFP-40g-LR4 Datarate 40G/ps Απόσταση 20KM Wavelenth 1310nm ... Read More
2017-03-21 16:15:06
Κίνα οπτική ενότητα 100GBASE-ER4 40G/ps πομποδεκτών 1550nm SMF CFP με το συνδετήρα LC CFP-40g-ER4 εργοστάσιο

οπτική ενότητα 100GBASE-ER4 40G/ps πομποδεκτών 1550nm SMF CFP με το συνδετήρα LC CFP-40g-ER4

οπτική ενότητα 100GBASE-ER4 40G/ps πομποδεκτών 1550nm SMF CFP με το συνδετήρα LC 100GBASE-ER4 ενότητα CFP για SMF. CFP-40g-ER4 Προδιαγραφή: P/N CFP-40g-ER4 Datarate 40G/ps Απόσταση 40KM Wavelenth 1550nm MEDIA ... Read More
2017-03-21 16:15:29
Κίνα 100G οπτική ενότητα πομποδεκτών ινών Infiniband CFP OTU4 συμβατό CFP-100g-SR10 εργοστάσιο

100G οπτική ενότητα πομποδεκτών ινών Infiniband CFP OTU4 συμβατό CFP-100g-SR10

οπτική ενότητα OTU4 συμβατό CFP-100g-SR10 πομποδεκτών ινών 100G Infiniband CFP 100GBASE-SR10 ενότητα CFP για MMF Προδιαγραφή: P/N CFP-100g-SR10 Datarate 100G/ps Απόσταση 100M (OM3)/150M (OM4) Wavelenth 850nm ... Read More
2017-03-21 16:16:01
Κίνα Ακραία συμβατή ενότητα πομποδεκτών CFP οπτική DDM/DOM, ενιαίος τρόπος CFP-100g-LR4 εργοστάσιο

Ακραία συμβατή ενότητα πομποδεκτών CFP οπτική DDM/DOM, ενιαίος τρόπος CFP-100g-LR4

Ακραία συμβατή ενότητα πομποδεκτών CFP οπτική DDM/DOM, ενιαίος τρόπος 100G-LR4 10km οπτική ενότητα πομποδεκτών CFP για SMF Προδιαγραφή: P/N CFP-100g-LR4 Datarate 100G/ps Απόσταση 10KM Wavelenth 1310nm MEDIA SMF ... Read More
2017-03-21 16:16:22
Κίνα Ινών καναλιών μικρή οπτική ενότητα πομποδεκτών CFP τύπου Pluggable 1310nm CFP-100g-LR4 εργοστάσιο

Ινών καναλιών μικρή οπτική ενότητα πομποδεκτών CFP τύπου Pluggable 1310nm CFP-100g-LR4

Ινών καναλιών μικρή οπτική ενότητα 1310nm πομποδεκτών CFP τύπου Pluggable CFP-100g-LR4 100G Ethernet 10km οπτική ενότητα πομποδεκτών CFP για SMF Προδιαγραφή: P/N CFP-100g-LR4 Datarate 100G/ps Απόσταση 10KM ... Read More
2017-03-21 16:16:42
Κίνα 100G ενότητα πομποδεκτών Ethernet CFP-100g-LR4 10KM, μικρός Pluggable πομποδέκτης τύπου εργοστάσιο

100G ενότητα πομποδεκτών Ethernet CFP-100g-LR4 10KM, μικρός Pluggable πομποδέκτης τύπου

ενότητα 10KM, μικρός Pluggable πομποδέκτης πομποδεκτών 100G Ethernet CFP τύπου Οπτική ενότητα πομποδεκτών 100G-LR4 1310nm CFP για SMF CFP-100g-LR4 Προδιαγραφή: P/N CFP-100g-LR4 Datarate 100G/ps Απόσταση 10KM ... Read More
2017-03-21 16:17:20
Κίνα 100 ενιαία ενότητα πομποδεκτών οπτικών ινών τρόπου Gigabit Ethernet CFP CISCO συμβατό CFP-100g-LR4 εργοστάσιο

100 ενιαία ενότητα πομποδεκτών οπτικών ινών τρόπου Gigabit Ethernet CFP CISCO συμβατό CFP-100g-LR4

Ενιαίο συμβατό σύστημα της CISCO ενότητας πομποδεκτών οπτικών ινών τρόπου 100 Gigabit Ethernet CFP Οπτική ενότητα πομποδεκτών CFP-100g-LR4 1310nm Ethernet CFP, μικρός Pluggable πομποδέκτης τύπου, 100G Ethernet ... Read More
2017-03-21 16:17:47
Page 1 of 2|< 1 2 >|