Αρχική Σελίδα Προϊόντα

xfp οπτικός πομποδέκτης

καλής ποιότητας SFP + οπτικός πομποδέκτης για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας SFP + οπτικός πομποδέκτης για τις πωλήσεις
Τα προϊόντα της επιχείρησής σας είναι υψηλού - η ποιότητα, έγκαιρη παράδοση, καλή υπηρεσία, είναι τι συνεργάτες ανάγκης Ι.

—— Aaron George

Για πολλά έτη, είστε ο καλύτερος συνεργάτης μου.

—— Walter Scherman

Μπορείτε πάντα να παρέχετε ότι ποιοτικά προϊόντα χρειάζομαι, σας εμπιστεύομαι!

—— Henrry Nelson

Είμαι Online Chat Now

xfp οπτικός πομποδέκτης

(19)
Κίνα οπτικός πομποδέκτης 10GBASE-ZR SMF XFP xfp-10g-ζ-oc192-LR2, διπλός συνδετήρας LC εργοστάσιο

οπτικός πομποδέκτης 10GBASE-ZR SMF XFP xfp-10g-ζ-oc192-LR2, διπλός συνδετήρας LC

οπτικός πομποδέκτης 10GBASE-ZR SMF XFP xfp-10g-ζ-oc192-LR2, διπλός συνδετήρας LC Συμβατή ενότητα πομποδεκτών ιουνιπέρων XFP οπτική για το 10GBASE-ZR SMF, διπλός συνδετήρας LC xfp-10g-ζ-oc192-LR2 Προδιαγραφή: P... Read More
2015-10-26 15:01:03
Κίνα 10 Gigabit Ethernet 40KM 1550nm συμβατός ιουνίπερος ενότητας XFP οπτικός εργοστάσιο

10 Gigabit Ethernet 40KM 1550nm συμβατός ιουνίπερος ενότητας XFP οπτικός

40KM οπτικός πομποδέκτης xfp-10ger-192IR 10G/ps 10GBASE-ER Ethernet XFP Συμβατοί οπτικοί πομποδέκτες xfp-10ger-192IR του 10GBASE-ER Ethernet XFP ιουνιπέρων Προδιαγραφή: P/N Xfp-10g-ε-oc192-IR2 Datarate 10G/ps ... Read More
2015-10-26 15:01:03
Κίνα Ενιαία ινών 10GE ενότητα πρώην-xfp-10g-ER πομποδεκτών Ethernet XFP οπτική εργοστάσιο

Ενιαία ινών 10GE ενότητα πρώην-xfp-10g-ER πομποδεκτών Ethernet XFP οπτική

Ενιαία ινών 10GE ενότητα πρώην-xfp-10g-ER πομποδεκτών Ethernet XFP οπτική Προδιαγραφή: P/N Πρώην-xfp-10ge-ER Datarate 10G/ps Απόσταση 40KM Μήκος κύματος 1550nm Συσκευή αποστολής σημάτων DFB Δέκτης ΚΑΡΦΙΤΣΑ ... Read More
2015-10-26 15:01:02
Κίνα Cisco/οπτικός πομποδέκτης 850nm ιουνιπέρων XFP για την 10GBASE-LR Ethernet 10KM εργοστάσιο

Cisco/οπτικός πομποδέκτης 850nm ιουνιπέρων XFP για την 10GBASE-LR Ethernet 10KM

Οπτικός πομποδέκτης xfp-10g-λ-oc192-SR1 XFP για το 10gbase-SR Ethernet 10KM Συμβατή ιουνιπέρων ενότητα πομποδεκτών Multirate XFP οπτική για 10gbase-LR Ethernet και Oc-192/stm-64 εφαρμογές κοντός-προσιτότητας ... Read More
2017-03-21 16:26:05
Κίνα Ενότητα πομποδεκτών ινών xfp-10g-ΚΚ-SR XFP Ethernet με τη συσκευή αποστολής σημάτων VSCEL εργοστάσιο

Ενότητα πομποδεκτών ινών xfp-10g-ΚΚ-SR XFP Ethernet με τη συσκευή αποστολής σημάτων VSCEL

Ενότητα πομποδεκτών ινών xfp-10g-ΚΚ-SR XFP Ethernet με τη συσκευή αποστολής σημάτων VSCEL 10GBASE-SR συμβατή 10G XFP οπτική ενότητα πομποδεκτών της CISCO για το xfp-10g-ΚΚ-SR MMF Προδιαγραφή: P/N Xfp-10g-ΚΚ-SR ... Read More
2015-10-26 15:01:01
Κίνα 10GBASE-SR 10G οπτικό πρώην-xfp-10ge-SR δικτύων πομποδεκτών διακοπτών XFP εργοστάσιο

10GBASE-SR 10G οπτικό πρώην-xfp-10ge-SR δικτύων πομποδεκτών διακοπτών XFP

Συμβατό ιουνιπέρων πρώην-xfp-10ge-SR πομποδεκτών 850nm 10gbase-SR 10G XFP οπτικό Συμβατή ιουνιπέρων ενότητα πομποδεκτών 10gbase-SR 10G XFP οπτική για το πρώην-xfp-10ge-SR MMF Προδιαγραφή: P/N Πρώην-xfp-10ge-SR ... Read More
2017-03-21 16:25:41
Κίνα ενότητα πομποδεκτών οπτικών ινών 850nm 300M 10G XFP/πομποδέκτης xfp-10g-s ιουνιπέρων εργοστάσιο

ενότητα πομποδεκτών οπτικών ινών 850nm 300M 10G XFP/πομποδέκτης xfp-10g-s ιουνιπέρων

ενότητα πομποδεκτών οπτικών ινών 850nm 300M 10G XFP/πομποδέκτης xfp-10g-s ιουνιπέρων Συμβατή ιουνιπέρων ενότητα πομποδεκτών 10GBASE-SR 10G XFP οπτική για το xfp-10g-ΚΚ-SR MMF Προδιαγραφή: P/N Xfp-10g-s Datarate ... Read More
2015-10-26 15:01:02
Κίνα Συμβατή οπτική ενότητα HP 10G XFP για MMF JD117B, πομποδέκτης καναλιών ινών εργοστάσιο

Συμβατή οπτική ενότητα HP 10G XFP για MMF JD117B, πομποδέκτης καναλιών ινών

Συμβατή οπτική ενότητα HP 10G XFP για MMF JD117B, πομποδέκτης καναλιών ινών Προδιαγραφή: P/N JD117B Datarate 10G/ps Απόσταση 300M Μήκος κύματος 850nm Συσκευή αποστολής σημάτων VSCEL Δέκτης ΚΑΡΦΙΤΣΑ MEDIA MMF ... Read More
2015-10-26 15:01:02
Κίνα Οπτική ενότητα 80KM xfp-10gzr-OC192LR πομποδεκτών DFB SMF Multirate Xfp εργοστάσιο

Οπτική ενότητα 80KM xfp-10gzr-OC192LR πομποδεκτών DFB SMF Multirate Xfp

Οπτική ενότητα 80KM xfp-10gzr-OC192LR πομποδεκτών DFB SMF Multirate Xfp Οπτική ενότητα πομποδεκτών Xfp Multirate για 10gbase-Zr Ethernet και Oc-192/Stm-64 εφαρμογές μακρύς-προσιτότητας πακέτο-πέρα-Sonet/Sdh το ... Read More
2015-10-26 15:01:02
Κίνα οπτική ενότητα 10G/ps xfp-10ger-192IR+ πομποδεκτών 1310nm 10KM XFP Ethernet εργοστάσιο

οπτική ενότητα 10G/ps xfp-10ger-192IR+ πομποδεκτών 1310nm 10KM XFP Ethernet

οπτικός πομποδέκτης 10G/ps xfp-10ger-192IR+ 1310nm 10GBASE-LR XFP συμβατοί XFP οπτικοί πομποδέκτες xfp-10ger-192IR+ της 10GBASE-LR Ethernet CISCO Προδιαγραφή: P/N Xfp-10glr-OC192SR Datarate 10G/ps Απόσταση ... Read More
2015-10-26 15:01:02
Page 1 of 2|< 1 2 >|