Αρχική Σελίδα Προϊόντα

XENPAK Πομποδέκτης

καλής ποιότητας SFP + οπτικός πομποδέκτης για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας SFP + οπτικός πομποδέκτης για τις πωλήσεις
Τα προϊόντα της επιχείρησής σας είναι υψηλού - η ποιότητα, έγκαιρη παράδοση, καλή υπηρεσία, είναι τι συνεργάτες ανάγκης Ι.

—— Aaron George

Για πολλά έτη, είστε ο καλύτερος συνεργάτης μου.

—— Walter Scherman

Μπορείτε πάντα να παρέχετε ότι ποιοτικά προϊόντα χρειάζομαι, σας εμπιστεύομαι!

—— Henrry Nelson

Είμαι Online Chat Now

XENPAK Πομποδέκτης

(13)
Κίνα πομποδέκτης 1310nm SMF 10gbase-LR Xenpak xenpak-10gb-LR+, οπτική ενότητα ινών εργοστάσιο

πομποδέκτης 1310nm SMF 10gbase-LR Xenpak xenpak-10gb-LR+, οπτική ενότητα ινών

πομποδέκτης 1310nm SMF 10gbase-LR Xenpak xenpak-10gb-LR+, οπτική ενότητα ινών ενότητα πομποδεκτών της 10gbase-LR Xenpak για Smf, μήκος κύματος 1310Nm, διπλός συνδετήρας Sc Προδιαγραφή: P/N Xenpak-10gb-LR+ ... Read More
2015-10-26 15:04:02
Κίνα 1550nm ΚΑΡΦΙΤΣΑ Xenpak 40KM πομποδέκτης, ενότητα xenpak-10gb-ER 10 Gigabit Ethernet εργοστάσιο

1550nm ΚΑΡΦΙΤΣΑ Xenpak 40KM πομποδέκτης, ενότητα xenpak-10gb-ER 10 Gigabit Ethernet

πομποδέκτης του 10gbase-ER Xenpak ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ 1550nm 40KM, ενότητα 10 Gigabit Ethernet Συμβατή ενότητα πομποδεκτών HP 10gbase-ER Xenpak για Smf, μήκος κύματος 1550Nm, διπλός συνδετήρας Sc Προδιαγραφή: P/N Xenpak... Read More
2017-03-21 16:58:11
Κίνα Συμβατοί πομποδέκτες xenpak-1xge-ER, ενότητα Xenpak ιουνιπέρων 10 Gigabit Ethernet εργοστάσιο

Συμβατοί πομποδέκτες xenpak-1xge-ER, ενότητα Xenpak ιουνιπέρων 10 Gigabit Ethernet

Συμβατοί πομποδέκτες xenpak-1xge-ER, ενότητα Xenpak ιουνιπέρων 10 Gigabit Ethernet Συμβατή ενότητα πομποδεκτών του 10gbase-ER Xenpak ιουνιπέρων για Smf, μήκος κύματος 1550Nm, διπλός συνδετήρας Sc Προδιαγραφή: P... Read More
2015-10-26 15:04:02
Κίνα Ενιαίο xenpak-1xge-SR ενότητας πομποδεκτών τρόπου 10gbase-SR Xenpak VESCELSMF εργοστάσιο

Ενιαίο xenpak-1xge-SR ενότητας πομποδεκτών τρόπου 10gbase-SR Xenpak VESCELSMF

Ενιαίο xenpak-1xge-SR πομποδεκτών τρόπου 10gbase-SR Xenpak VESCELSMF Συμβατή ενότητα πομποδεκτών 10gbase-SR Xenpak ιουνιπέρων για Mmf, μήκος κύματος 850Nm, διπλός συνδετήρας Sc Προδιαγραφή: P/N Xenpak-1xge-SR ... Read More
2015-10-26 15:04:02
Κίνα ενότητα πομποδεκτών Xenpak πυρήνας-δρομολογητών 10GBASE 1310nm 10KM με το MEDIA SMF εργοστάσιο

ενότητα πομποδεκτών Xenpak πυρήνας-δρομολογητών 10GBASE 1310nm 10KM με το MEDIA SMF

ενότητα πομποδεκτών Xenpak πυρήνας-δρομολογητών 10GBASE 1310nm 10KM με το MEDIA SMF Συμβατή ενότητα πομποδεκτών της 10gbase-LR Xenpak ιουνιπέρων για Smf, μήκος κύματος 1310Nm, διπλός συνδετήρας Sc Προδιαγραφή: ... Read More
2015-10-26 15:04:02
Κίνα Συμβατό xenpak-1xge-zr πομποδεκτών ενότητας 10gbase-Zr MSA Xenpak ιουνιπέρων εργοστάσιο

Συμβατό xenpak-1xge-zr πομποδεκτών ενότητας 10gbase-Zr MSA Xenpak ιουνιπέρων

Συμβατό xenpak-1xge-zr πομποδεκτών ενότητας 10gbase-Zr MSA Xenpak ιουνιπέρων Συμβατή ενότητα πομποδεκτών 10gbase-Zr Xenpak ιουνιπέρων για Smf, μήκος κύματος 1550Nm, διπλός συνδετήρας Sc Προδιαγραφή: P/N Xenpak... Read More
2015-10-26 15:04:02
Κίνα 10KM συμβατή HP DFB 10gbase-LR Xenpak ενότητα J8173A, συνδετήρας πομποδεκτών Sc εργοστάσιο

10KM συμβατή HP DFB 10gbase-LR Xenpak ενότητα J8173A, συνδετήρας πομποδεκτών Sc

10KM συμβατή HP DFB 10gbase-LR Xenpak ενότητα J8173A, συνδετήρας πομποδεκτών Sc Συμβατή ενότητα πομποδεκτών HP 10gbase-LR Xenpak για Smf, μήκος κύματος 1310Nm, διπλός συνδετήρας Sc Προδιαγραφή: P/N J8173A ... Read More
2015-10-26 15:04:01
Κίνα ενότητα πομποδεκτών ινών 850nm συμβατή HP XENPAK Ethernet για Mmf εργοστάσιο

ενότητα πομποδεκτών ινών 850nm συμβατή HP XENPAK Ethernet για Mmf

ενότητα πομποδεκτών ινών 850nm συμβατή HP XENPAK Ethernet για Mmf Συμβατή ενότητα πομποδεκτών 10gbase-SR Xenpak HP για Mmf, μήκος κύματος 850Nm, διπλός συνδετήρας Sc Προδιαγραφή: P/N J8175A Datarate 10.3G Μήκος ... Read More
2015-10-26 15:04:02
Κίνα 80KM xenpak-10gb-zr πομποδεκτών 10gbase-Zr Xenpak για Datacom 10G Ethernet/10x FC εργοστάσιο

80KM xenpak-10gb-zr πομποδεκτών 10gbase-Zr Xenpak για Datacom 10G Ethernet/10x FC

80KM xenpak-10gb-zr πομποδεκτών 10gbase-Zr Xenpak για Datacom 10G Ethernet/10x FC ενότητα πομποδεκτών 10gbase-Zr Xenpak για Smf, μήκος κύματος 1550Nm, διπλός συνδετήρας Sc Προδιαγραφή: P/N Xenpak-10gb-zr ... Read More
2015-10-26 15:04:02
Κίνα Οπτική ενότητα πομποδεκτών DFB 220M 10GBASE X2 για 10GE το διακόπτη και το δρομολογητή Ethernet εργοστάσιο

Οπτική ενότητα πομποδεκτών DFB 220M 10GBASE X2 για 10GE το διακόπτη και το δρομολογητή Ethernet

Οπτική ενότητα πομποδεκτών DFB 220M 10GBASE X2 για 10GE το διακόπτη και το δρομολογητή Ethernet Προδιαγραφή: P/N Xenpak-10gb-LRM Datarate 10.3G Μήκος κύματος 1310nm Απόσταση 220M Συσκευή αποστολής σημάτων DFB Δ... Read More
2015-10-26 15:04:03
Page 1 of 2|< 1 2 >|