Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Πομποδέκτης BIDI SFP

καλής ποιότητας SFP + οπτικός πομποδέκτης για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας SFP + οπτικός πομποδέκτης για τις πωλήσεις
Τα προϊόντα της επιχείρησής σας είναι υψηλού - η ποιότητα, έγκαιρη παράδοση, καλή υπηρεσία, είναι τι συνεργάτες ανάγκης Ι.

—— Aaron George

Για πολλά έτη, είστε ο καλύτερος συνεργάτης μου.

—— Walter Scherman

Μπορείτε πάντα να παρέχετε ότι ποιοτικά προϊόντα χρειάζομαι, σας εμπιστεύομαι!

—— Henrry Nelson

Είμαι Online Chat Now

Πομποδέκτης BIDI SFP

(22)
Κίνα Single-mode πομποδέκτης SFP-Γερμανία-λ CWDM BIDI SFP συσκευή αποστολής σημάτων διόδων λέιζερ 1310nm/1550nm εργοστάσιο

Single-mode πομποδέκτης SFP-Γερμανία-λ CWDM BIDI SFP συσκευή αποστολής σημάτων διόδων λέιζερ 1310nm/1550nm

Single-mode πομποδέκτης CWDM BIDI SFP, συσκευή αποστολής σημάτων διόδων λέιζερ 1310nm/1550nm Προδιαγραφή: P/N SFP-Γερμανία-λ Datarate 1.25Gb/s Wavelenth Tx1550nm/Rx1310nm Απόσταση 20KM Συσκευή αποστολής σημάτων ... Read More
2016-07-22 10:58:26
Κίνα οπτική ενότητα διεπαφών δρομολογητών/κεντρικών υπολογιστών πομποδεκτών 100BASE-BX10-δ BIDI SFP εργοστάσιο

οπτική ενότητα διεπαφών δρομολογητών/κεντρικών υπολογιστών πομποδεκτών 100BASE-BX10-δ BIDI SFP

οπτική ενότητα διεπαφών δρομολογητών/κεντρικών υπολογιστών πομποδεκτών 100BASE-BX10-δ BIDI SFP Ενότητα glc-????????-100bx-δ 100BASE-BX10-δ SFP για 100-ΜΒ τους λιμένες, 1550 μήκος κύματος NM TX/1310 NM RX, 10 χλ... Read More
2016-07-22 11:04:59
Κίνα Το ενιαίο 100BASE-BX10-u ενότητας πομποδεκτών τρόπου BIDI SFP για το glc-????????-100bx-u SDH/SONET/του ATM εργοστάσιο

Το ενιαίο 100BASE-BX10-u ενότητας πομποδεκτών τρόπου BIDI SFP για το glc-????????-100bx-u SDH/SONET/του ATM

Το ενιαίο 100BASE-BX10-u ενότητας πομποδεκτών τρόπου BIDI SFP για SDH/SONET/το ATM Glc-????????-100bx-u ενότητα του 100BASE-BX10-u SFP για 100-ΜΒ τους λιμένες, 1310 μήκος κύματος NM TX/1550 NM RX, 10 χλμ άνω τω... Read More
2016-07-22 11:04:38
Κίνα Συμβατή 1.25G BIDI SFP ενότητα πομποδεκτών καναλιών ινών HP glc-????????-100E εργοστάσιο

Συμβατή 1.25G BIDI SFP ενότητα πομποδεκτών καναλιών ινών HP glc-????????-100E

Συμβατή 1.25G BIDI SFP ενότητα πομποδεκτών καναλιών ινών HP glc-????????-100E Προδιαγραφή: P/N Glc-????????-100EX Datarate 1.25Gb/s Απόσταση 40KM Μήκος κύματος 1310nm Συσκευή αποστολής σημάτων DFB Δέκτης ΚΑΡΦΙΤ... Read More
2015-10-26 15:07:02
Κίνα Glc-????????-100fx-RGD αμφίδρομος πομποδέκτης οπτικών ινών για Oc-3/STM-1/γρήγορα Ethernet εργοστάσιο

Glc-????????-100fx-RGD αμφίδρομος πομποδέκτης οπτικών ινών για Oc-3/STM-1/γρήγορα Ethernet

Ενότητα πομποδεκτών BIDI SFP για Oc-3/STM-1/γρήγορα Ethernet glc-????????-100fx-RGD Προδιαγραφή: P/N Glc-????????-100fx-RGD Datarate 155Mb/s Απόσταση 2KM Wavelenth 1310nm Συσκευή αποστολής σημάτων FP Δέκτης ΚΑΡ... Read More
2017-03-21 16:59:05
Κίνα οπτικό κανάλι πομποδεκτών glc-????????-100LX 100BASE-FX BIDI SFP του διακόπτη και του δρομολογητή εργοστάσιο

οπτικό κανάλι πομποδεκτών glc-????????-100LX 100BASE-FX BIDI SFP του διακόπτη και του δρομολογητή

Οπτική ενότητα πομποδεκτών 100base-FX BIDI SFP για το κανάλι ινών του διακόπτη και του δρομολογητή Προδιαγραφή: P/N Glc-????????-100LX Datarate 155Mb/s Απόσταση 20KM Μήκος κύματος 1310nm Συσκευή αποστολής σημάτ... Read More
2016-07-22 11:01:03
Κίνα 10KM ενότητα 155Mb/s glc-????????-100lx-RGD οπτικών ινών πομποδεκτών Gigabit Ethernet BIDI SFP εργοστάσιο

10KM ενότητα 155Mb/s glc-????????-100lx-RGD οπτικών ινών πομποδεκτών Gigabit Ethernet BIDI SFP

ενότητα 155Mb/s, συνδετήρας οπτικών ινών πομποδεκτών 10KM Gigabit Ethernet BIDI SFP LC Προδιαγραφή: P/N Glc-????????-100lx-RGD Datarate 155Mb/s Απόσταση 10KM Μήκος κύματος 1310nm Συσκευή αποστολής σημάτων FP Δέ... Read More
2016-07-22 11:00:33
Κίνα ενότητα 1.25Gb/s Ethernet πομποδεκτών 1550nm 80KM BIDI SFP για τη Γερμανία/FC SFP-Γερμανία-ζ εργοστάσιο

ενότητα 1.25Gb/s Ethernet πομποδεκτών 1550nm 80KM BIDI SFP για τη Γερμανία/FC SFP-Γερμανία-ζ

1550nm 80KM ενότητα 1.25Gb/s Ethernet πομποδεκτών BIDI SFP για τη Γερμανία/FC SFP-Γερμανία-ζ Προδιαγραφή: P/N SFP-Γερμανία-ζ Datarate 1.25Gb/s Απόσταση 80KM Μήκος κύματος 1550nm Συσκευή αποστολής σημάτων DFB Δέ... Read More
2016-07-22 10:58:12
Κίνα DFB 10G BIDI SFP αμφίδρομος πομποδέκτης SFP-10gbx-δ τρόπου οπτικών ινών ενιαίος εργοστάσιο

DFB 10G BIDI SFP αμφίδρομος πομποδέκτης SFP-10gbx-δ τρόπου οπτικών ινών ενιαίος

DFB 10G BIDI SFP αμφίδρομη ενότητα πομποδεκτών τρόπου οπτικών ινών ενιαία SFP+ Ενότητα πομποδεκτών SFP-10gbx-δ 10000BASE-BX10 BIDI SFP για μονόκλωνο SMF, NM 1490-nmTX/1310 μήκους κύματος RX Προδιαγραφή: P/N SFP... Read More
2016-07-22 10:57:35
Κίνα BIDISFP ενότητα 1000BASE-BX10 πρώην-SFP GE10KT13R14 πομποδεκτών εργοστάσιο

BIDISFP ενότητα 1000BASE-BX10 πρώην-SFP GE10KT13R14 πομποδεκτών

Μικρή ενότητα 1000BASE-BX10 πομποδεκτών Gigabit Ethernet SFP τύπου Pluggable 1.25Gb/s 20KM συμβατοί πομποδέκτες ιουνιπέρων ενότητας SFP για το glc-bx-u SMF Προδιαγραφή: P/N ΠΡΏΗΝ-SFP GE10KT13R14 Datarate 1.25Gb... Read More
2016-07-22 10:56:42
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|