Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Οπτικό καλώδιο QSFP

καλής ποιότητας SFP + οπτικός πομποδέκτης για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας SFP + οπτικός πομποδέκτης για τις πωλήσεις
Τα προϊόντα της επιχείρησής σας είναι υψηλού - η ποιότητα, έγκαιρη παράδοση, καλή υπηρεσία, είναι τι συνεργάτες ανάγκης Ι.

—— Aaron George

Για πολλά έτη, είστε ο καλύτερος συνεργάτης μου.

—— Walter Scherman

Μπορείτε πάντα να παρέχετε ότι ποιοτικά προϊόντα χρειάζομαι, σας εμπιστεύομαι!

—— Henrry Nelson

Είμαι Online Chat Now

Οπτικό καλώδιο QSFP

(10)
Κίνα QSFP+ στο άμεσο συνημμένο καλώδιο qsfp-4sfp10g-CU5M 4 SFP+ QSFP παθητική φωνή 5 μέτρων εργοστάσιο

QSFP+ στο άμεσο συνημμένο καλώδιο qsfp-4sfp10g-CU5M 4 SFP+ QSFP παθητική φωνή 5 μέτρων

QSFP + στο άμεσο συνημμένο καλώδιο qsfp-4sfp10g-CU5M 4 SFP+ QSFP παθητική φωνή 5 μέτρων QSFP+ σε 4 SFP+, συμβατοί πομποδέκτες της CISCO, οπτικό καλώδιο qsfp-4sfp10g-CU5M, παθητική φωνή QSFP, 5Meters Προδιαγραφέ... Read More
2017-03-21 16:20:46
Κίνα 40G 3 το οπτικό καλώδιο μέτρων QSFP qsfp-4sfp10g-CU3M, SFP + κατευθύνει τα καλώδια συνδέσεων εργοστάσιο

40G 3 το οπτικό καλώδιο μέτρων QSFP qsfp-4sfp10g-CU3M, SFP + κατευθύνει τα καλώδια συνδέσεων

40G 3 το οπτικό καλώδιο qsfp-4sfp10g-CU3M μέτρων QSFP, SFP + κατευθύνει τα καλώδια συνδέσεων QSFP+ σε 4 συμβατούς πομποδέκτες SFP+ CISCO, οπτικό καλώδιο qsfp-4sfp10g-CU3M, παθητική φωνή QSFP, 3Meters Προδιαγραφ... Read More
2017-03-21 16:21:04
Κίνα Μονωμένο Twinax QSFP + πομποδέκτης οπτικών καλωδίων χαλκού SFP+ qsfp-4sfp10g-CU1M εργοστάσιο

Μονωμένο Twinax QSFP + πομποδέκτης οπτικών καλωδίων χαλκού SFP+ qsfp-4sfp10g-CU1M

Μονωμένο Twinax QSFP + συμβατό σύστημα οπτικών καλωδίων qsfp-4sfp10g-CU1M Cisco χαλκού QSFP Μονωμένο Twinax, συμβατό QSFP+ χάλκινο καλώδιο της Cisco, οπτικό καλώδιο QSFP - 4SFP10G QSFP - CU1M, παθητική φωνή, ... Read More
2017-03-21 16:21:24
Κίνα οπτικό καλώδιο 40GBASE-CR4 QSFP qsfp-4x10g-AC7M για το συμβατό πομποδέκτη της CISCO εργοστάσιο

οπτικό καλώδιο 40GBASE-CR4 QSFP qsfp-4x10g-AC7M για το συμβατό πομποδέκτη της CISCO

Οπτικό καλώδιο qsfp-4x10g-AC7M 40GBASE-CR4 QSFP για τους συμβατούς πομποδέκτες της CISCO 40GBASE-CR4 για Ethernet, οπτικό καλώδιο qsfp-4x10g-AC7M, συμβατοί πομποδέκτες QSFP της CISCO, ενεργοί, 7Meters Προδιαγρα... Read More
2017-03-21 16:21:51
Κίνα παράλληλο ενεργό 10M QSFP οπτικό καλώδιο qsfp-4x10g-AC10M, 850nm κανάλι 4 εργοστάσιο

παράλληλο ενεργό 10M QSFP οπτικό καλώδιο qsfp-4x10g-AC10M, 850nm κανάλι 4

850nm παράλληλο ενεργό οπτικό καλώδιο qsfp-4x10g-AC10M 10 μέτρων 40GBASE-CR4 QSFP 40GBASE-CR4 για Ethernet, οπτικό καλώδιο qsfp-4x10g-AC10M, συμβατοί πομποδέκτες QSFP της CISCO, ενεργοί, 10Meters. Προδιαγραφές: ... Read More
2017-03-21 16:22:19
Κίνα Η υψηλή ταχύτητα 40GBASE-CR4 QSFP+ άμεση συνδέει το καλώδιο qsfp-h40g-ACU7M εργοστάσιο

Η υψηλή ταχύτητα 40GBASE-CR4 QSFP+ άμεση συνδέει το καλώδιο qsfp-h40g-ACU7M

40GBASE-CR4 άμεσος - συνδέστε το οπτικό καλώδιο qsfp-h40g-ACU7M χαλκού QSFP 40GBASE-CR4, χάλκινο καλώδιο άμεσος-συνδέσεων, οπτικό καλώδιο qsfp-h40g-ACU7M QSFP, ενεργό, 7 μέτρα Προδιαγραφές: Αριθμός μερών Περιγρ... Read More
2017-03-21 16:22:37
Κίνα Οπτικό καλώδιο qsfp-h40g-CU1M παθητικό 1Meter ινών QSFP 40 Gigabit εργοστάσιο

Οπτικό καλώδιο qsfp-h40g-CU1M παθητικό 1Meter ινών QSFP 40 Gigabit

Οπτικό καλώδιο qsfp-h40g-CU1M παθητικό 1Meter ινών 40 Gigabit QSFP 40 Gigabit, ForEthernet, συμβατοί πομποδέκτες της CISCO, οπτικό καλώδιο qsfp-h40g-CU1M, παθητική φωνή, 1Meter QSFP Προδιαγραφές: Αριθμός μερών ... Read More
2017-03-21 16:56:43
Κίνα Παθητικό οπτικό καλώδιο της 3M Ethernet QSFP qsfp-h40g-CU3M για το διακόπτη/το δρομολογητή εργοστάσιο

Παθητικό οπτικό καλώδιο της 3M Ethernet QSFP qsfp-h40g-CU3M για το διακόπτη/το δρομολογητή

Παθητικό οπτικό καλώδιο qsfp-h40g-CU3M ινών Ethernet QSFP 3 μέτρων 40 Gigabit, για Ethernet, συμβατοί πομποδέκτες της CISCO, οπτικό καλώδιο qsfp-h40g-CU3M, παθητική φωνή, 3Meter QSFP. Προδιαγραφές: Αριθμός μερώ... Read More
2017-03-21 16:23:19
Κίνα 28AWG 40 παθητικό QSFP οπτικό καλώδιο 4 καναλιών Gigabit Ethernet qsfp-h40g-CU5M εργοστάσιο

28AWG 40 παθητικό QSFP οπτικό καλώδιο 4 καναλιών Gigabit Ethernet qsfp-h40g-CU5M

28AWG 40 παθητικό QSFP οπτικό καλώδιο qsfp-h40g-CU5M 4 καναλιών Gigabit Ethernet 40 Gigabit, για Ethernet, συμβατοί πομποδέκτες της CISCO, οπτικό καλώδιο qsfp-h40g-CU5M, παθητική φωνή, 5Meter QSFP. Προδιαγραφές... Read More
2017-03-21 16:23:37
Κίνα Πλήρης - διπλό συμβατό 40G 10m οπτικών καλωδίων QSFP ενεργό καλώδιο οπτικών ινών εργοστάσιο

Πλήρης - διπλό συμβατό 40G 10m οπτικών καλωδίων QSFP ενεργό καλώδιο οπτικών ινών

Πλήρης - διπλό συμβατό 10m οπτικών καλωδίων 40G QSFP ενεργό καλώδιο οπτικών ινών 40GBASE-CR4, χάλκινο καλώδιο άμεσος-συνδέσεων, οπτικό καλώδιο qsfp-h40g-ACU10M QSFP, ενεργό, 10 μέτρα. Προδιαγραφές: Αριθμός μερώ... Read More
2017-03-21 16:23:55
Page 1 of 1