καλής ποιότητας SFP + οπτικός πομποδέκτης για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας SFP + οπτικός πομποδέκτης για τις πωλήσεις
Τα προϊόντα της επιχείρησής σας είναι υψηλού - η ποιότητα, έγκαιρη παράδοση, καλή υπηρεσία, είναι τι συνεργάτες ανάγκης Ι.

—— Aaron George

Για πολλά έτη, είστε ο καλύτερος συνεργάτης μου.

—— Walter Scherman

Μπορείτε πάντα να παρέχετε ότι ποιοτικά προϊόντα χρειάζομαι, σας εμπιστεύομαι!

—— Henrry Nelson

Είμαι Online Chat Now

SGMII SFP

(10)
Κίνα MMF 100BASE-FX SGMII SFP 155Mb/s glc-Γερμανία-100FX, ενότητα καναλιών ινών εργοστάσιο

MMF 100BASE-FX SGMII SFP 155Mb/s glc-Γερμανία-100FX, ενότητα καναλιών ινών

MMF 100BASE-FX SGMII SFP 155Mb/s glc-Γερμανία-100FX, ενότητα καναλιών ινών ενότητα 100BASE-FX SGMII SFP για τους λιμένες glc-Γερμανία-100FX Gigabit Ethernet μήκος κύματος 1310 NM Προδιαγραφή: P/N Glc-Γερμανία... Read More
2016-07-22 11:05:22
Κίνα Ενιαίος τρόπος 1310nm ενότητα SGMII SFP για τους λιμένες 2km Gigabit Ethernet άνω των MMF εργοστάσιο

Ενιαίος τρόπος 1310nm ενότητα SGMII SFP για τους λιμένες 2km Gigabit Ethernet άνω των MMF

Ενιαίος τρόπος 1310nm ενότητα SGMII SFP για τους λιμένες 2km Gigabit Ethernet άνω των MMF 100BASE-FX 1310 ενότητα μήκους κύματος SGMII NM glc-Γερμανία-100FX για τους λιμένες Gigabit Ethernet 2 χλμ άνω των MMF. ... Read More
2015-10-26 15:07:02
Κίνα Οπτική ενότητα διεπαφών SFP FP SGMII για Oc-3/STM-1/διεπαφή δρομολογητών/κεντρικών υπολογιστών εργοστάσιο

Οπτική ενότητα διεπαφών SFP FP SGMII για Oc-3/STM-1/διεπαφή δρομολογητών/κεντρικών υπολογιστών

Οπτική ενότητα διεπαφών SFP FP SGMII για Oc-3/STM-1/διεπαφή δρομολογητών/κεντρικών υπολογιστών 1310 ενότητα μήκους κύματος SGMII SFP glc-Γερμανία-100FX NM για τους λιμένες Gigabit Ethernet 2 χλμ άνω των MMF. Πρ... Read More
2015-10-26 15:07:02
Κίνα Συμβατός της CISCO SGMII SFP μικρός μετατροπέας διεπαφών Gigabit τύπου Pluggable εργοστάσιο

Συμβατός της CISCO SGMII SFP μικρός μετατροπέας διεπαφών Gigabit τύπου Pluggable

Συμβατός της CISCO SGMII SFP μικρός μετατροπέας διεπαφών Gigabit τύπου Pluggable μήκος κύματος 1310 NM, ενότητα 100BASE-FX SFP για τους λιμένες Gigabit Ethernet, 2 χλμ άνω των MMF. Προδιαγραφή: P/N Glc-Γερμανία... Read More
2016-07-22 11:03:30
Κίνα Ενότητα πομποδεκτών SDH SONET ATM Gigabit Ethernet SFP που υποστηρίζει τη διεπαφή SGMII εργοστάσιο

Ενότητα πομποδεκτών SDH SONET ATM Gigabit Ethernet SFP που υποστηρίζει τη διεπαφή SGMII

Ενότητα πομποδεκτών SDH SONET ATM Gigabit Ethernet SFP που υποστηρίζει τη διεπαφή SGMII 100BASE-FX ενότητα SFP για τους λιμένες Gigabit Ethernet, μήκος κύματος 1310 NM, 2 χλμ άνω των MMF. Προδιαγραφή: P/N Glc-Γ... Read More
2015-10-26 15:07:02
Κίνα Οπτικοί πομποδέκτες ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ MMF SGMII SFP συμβατοί με το SFP MSA 155Mb/s 1310nm εργοστάσιο

Οπτικοί πομποδέκτες ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ MMF SGMII SFP συμβατοί με το SFP MSA 155Mb/s 1310nm

Οπτικοί πομποδέκτες ΚΑΡΦΙΤΣΩΝ MMF SGMII SFP συμβατοί με το SFP MSA 155Mb/s 1310nm 1310 ενότητα μήκους κύματος SGMII SFP glc-Γερμανία-100FX NM για τους λιμένες Gigabit Ethernet 2 χλμ άνω των MMF. Προδιαγραφή: P... Read More
2016-07-22 11:04:04
Κίνα Γρήγορο Ethernet FP 1310nm κανάλι SFP glc-Γερμανία-100FX ινών SGMII με το συνδετήρα LC εργοστάσιο

Γρήγορο Ethernet FP 1310nm κανάλι SFP glc-Γερμανία-100FX ινών SGMII με το συνδετήρα LC

Γρήγορο Ethernet FP 1310nm κανάλι SFP glc-Γερμανία-100FX ινών SGMII με το συνδετήρα LC 1310 ενότητα μήκους κύματος SGMII SFP glc-Γερμανία-100FX NM για τους λιμένες Gigabit Ethernet 2 χλμ άνω των MMF. Προδιαγραφ... Read More
2016-07-22 10:58:56
Κίνα Συμβατή SGMII SFP Gigabit Ethernet ενότητα πομποδεκτών ιουνιπέρων για το γρήγορο λιμένα   Ethernet εργοστάσιο

Συμβατή SGMII SFP Gigabit Ethernet ενότητα πομποδεκτών ιουνιπέρων για το γρήγορο λιμένα   Ethernet

Συμβατή SGMII SFP Gigabit Ethernet ενότητα πομποδεκτών ιουνιπέρων για το γρήγορο λιμένα Ethernet 1310 ενότητα μήκους κύματος SGMII SFP glc-Γερμανία-100FX NM για τους λιμένες Gigabit Ethernet 2 χλμ άνω των MMF. ... Read More
2016-07-22 10:59:16
Κίνα Μικρός μετατροπέας 100BASE-FX διεπαφών Gigabit Sgmii πομποδεκτών τύπου Pluggable εργοστάσιο

Μικρός μετατροπέας 100BASE-FX διεπαφών Gigabit Sgmii πομποδεκτών τύπου Pluggable

Ψηφιακό 100BASE-FX Sgmii SFP, μικρός μετατροπέας διεπαφών Gigabit τύπου Pluggable μήκος κύματος 1310 NM, ενότητα 100BASE-FX SFP για τους λιμένες Gigabit Ethernet, 2 χλμ άνω των MMF. Περιγραφή: 100BASE-FX ενότη... Read More
2016-07-22 10:59:32
Κίνα Ενότητα πομποδεκτών οπτικών ινών δικτύων 100BASE SGMII SFP του διακόπτη και του δρομολογητή εργοστάσιο

Ενότητα πομποδεκτών οπτικών ινών δικτύων 100BASE SGMII SFP του διακόπτη και του δρομολογητή

Ενότητα πομποδεκτών οπτικών ινών δικτύων 100BASE SGMII SFP του διακόπτη και του δρομολογητή 100BASE-FX 1310 ενότητα μήκους κύματος SGMII NM glc-Γερμανία-100FX για τους λιμένες Gigabit Ethernet 2 χλμ άνω των MMF... Read More
2016-07-22 10:59:45
Page 1 of 1