Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Ιουνίπερος συμβατό SFP

καλής ποιότητας SFP + οπτικός πομποδέκτης για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας SFP + οπτικός πομποδέκτης για τις πωλήσεις
Τα προϊόντα της επιχείρησής σας είναι υψηλού - η ποιότητα, έγκαιρη παράδοση, καλή υπηρεσία, είναι τι συνεργάτες ανάγκης Ι.

—— Aaron George

Για πολλά έτη, είστε ο καλύτερος συνεργάτης μου.

—— Walter Scherman

Μπορείτε πάντα να παρέχετε ότι ποιοτικά προϊόντα χρειάζομαι, σας εμπιστεύομαι!

—— Henrry Nelson

Είμαι Online Chat Now

Ιουνίπερος συμβατό SFP

(30)
Κίνα 2KM 1310nm συμβατή SFP οπτική ενότητα πομποδεκτών ιουνιπέρων για Oc-3 jx-SFP-1fe-FX εργοστάσιο

2KM 1310nm συμβατή SFP οπτική ενότητα πομποδεκτών ιουνιπέρων για Oc-3 jx-SFP-1fe-FX

συμβατή SFP 2KM 1310nm οπτική ενότητα πομποδεκτών ιουνιπέρων για Oc-3 jx-SFP-1fe-FX Συμβατός 2KM 1310nm SFP πομποδέκτης ιουνιπέρων για Oc-3 jx-SFP-1fe-FX Περιγραφή: Συμβατή 100base-FX SFP ενότητα ιουνιπέρων για ... Read More
2016-07-22 12:24:57
Κίνα Συμβατό xenpak-1xge-zr ιουνιπέρων ενότητας πομποδεκτών 10gbase-Zr Ethernet Xenpak οπτικών ινών SFP+ εργοστάσιο

Συμβατό xenpak-1xge-zr ιουνιπέρων ενότητας πομποδεκτών 10gbase-Zr Ethernet Xenpak οπτικών ινών SFP+

Συμβατό σύστημα ιουνιπέρων ενότητας πομποδεκτών 10gbase-Zr Ethernet Xenpak SFP+ οπτικών ινών Συμβατή ενότητα πομποδεκτών 10gbase-Zr Xenpak ιουνιπέρων για Smf, 1550-NM μήκος κύματος, διπλός συνδετήρας Sc Περιγρα... Read More
2017-03-21 17:04:18
Κίνα Ιουνίπερος 10gbase LC συμβατός SFP + οπτικές ενότητες 1310nm πομποδεκτών για Mmf πρώην-SFP-10ge-LRM εργοστάσιο

Ιουνίπερος 10gbase LC συμβατός SFP + οπτικές ενότητες 1310nm πομποδεκτών για Mmf πρώην-SFP-10ge-LRM

Ιουνίπερος LC 10gbase συμβατός SFP + οπτικές ενότητες 1310nm πομποδεκτών για Mmf Συμβατή ιουνιπέρων ενότητα πομποδεκτών Lc 10gbase Sfp+ οπτική για Mmf πρώην-SFP-10g-Lrm Περιγραφή: Συμβατή ιουνιπέρων ενότητα πομ... Read More
2016-07-22 12:34:48
Κίνα Συμβατός XFP υψηλής επίδοσης πομποδέκτης πρώην-xfp-10ge-LR ιουνιπέρων για την 10GBASE-LR Ethernet εργοστάσιο

Συμβατός XFP υψηλής επίδοσης πομποδέκτης πρώην-xfp-10ge-LR ιουνιπέρων για την 10GBASE-LR Ethernet

Συμβατή XFP υψηλής επίδοσης ενότητα πομποδεκτών ιουνιπέρων για την 10gbase-LR Ethernet Συμβατή ενότητα πομποδεκτών Multirate XFP ιουνιπέρων για 10gbase-LR Ethernet και Oc-192/stm-64 εφαρμογές κοντός-προσιτότητα... Read More
2016-07-22 12:37:53
Κίνα Ενιαίος συμβατός SFP 40KM xfp-10g-ε-oc192-IR2 Ethernet τρόπου οπτικός πομποδέκτης ιουνιπέρων εργοστάσιο

Ενιαίος συμβατός SFP 40KM xfp-10g-ε-oc192-IR2 Ethernet τρόπου οπτικός πομποδέκτης ιουνιπέρων

Ενιαίος συμβατός SFP 40KM 10GBASE-ER Ethernet τρόπου οπτικός πομποδέκτης ιουνιπέρων Συμβατοί πομποδέκτες του 10GBASE-ER Ethernet ιουνιπέρων xfp-10g-ε-oc192-IR2 Περιγραφή: Συμβατοί πομποδέκτες του 10GBASE-ER ... Read More
2016-07-22 12:33:27
Κίνα Καυτή Pluggable συμβατή XFP 1310nm ενότητα πομποδεκτών ιουνιπέρων SMF, διπλός συνδετήρας LC xfp-10g-λ-oc192-SR1 εργοστάσιο

Καυτή Pluggable συμβατή XFP 1310nm ενότητα πομποδεκτών ιουνιπέρων SMF, διπλός συνδετήρας LC xfp-10g-λ-oc192-SR1

Καυτή Pluggable συμβατή XFP 1310nm ενότητα SMF, διπλός συνδετήρας πομποδεκτών ιουνιπέρων LC Συμβατή ενότητα πομποδεκτών Multirate XFP ιουνιπέρων για 10gbase-LR Ethernet και Oc-192/stm-64 εφαρμογές κοντός-προσιτ... Read More
2016-07-22 12:33:06
Κίνα 850nm VSCEL 10G ινών συμβατό πρώην-xfp-10ge-SR ιουνιπέρων ενότητας πομποδεκτών XFP καναλιών οπτικό εργοστάσιο

850nm VSCEL 10G ινών συμβατό πρώην-xfp-10ge-SR ιουνιπέρων ενότητας πομποδεκτών XFP καναλιών οπτικό

οπτικό συμβατό σύστημα ιουνιπέρων ενότητας πομποδεκτών XFP καναλιών ινών 850nm VSCEL 10G Περιγραφή: Συμβατή ενότητα 10gbase-SR 10G XFP ιουνιπέρων για το xfp-10g-ΚΚ-SR MMF Οι πελάτες προσφορών ενότητας PrimusIT ... Read More
2016-07-22 12:32:46
Κίνα Συμβατό SFP + δομοστοιχείο πομποδέκτη 10Gbase-Lr Juniper EX-SFP-10GE-SR 850Nm εργοστάσιο

Συμβατό SFP + δομοστοιχείο πομποδέκτη 10Gbase-Lr Juniper EX-SFP-10GE-SR 850Nm

Συμβατό SFP + δομοστοιχείο πομποδέκτη 10Gbase-Lr Juniper EX-SFP-10GE-SR 850Nm Συμβατή μονάδα Juniper 10gbase-Lr Sfp + πομποδέκτη για Smf, μήκους κύματος 850 Nm, υποδοχή διπλής όψης Lc, εκτεταμένη περιοχή θερμοκ... Read More
2018-10-10 11:35:28
Κίνα Ιουνιπέρων συμβατή μικρή ενότητα 1310nm jx-SFP-1fe-FX πομποδεκτών τύπου Pluggable εργοστάσιο

Ιουνιπέρων συμβατή μικρή ενότητα 1310nm jx-SFP-1fe-FX πομποδεκτών τύπου Pluggable

Συμβατή μικρή Pluggable ενότητα 1310nm πομποδεκτών της CISCO/τύπου HP/ιουνίπερος Περιγραφή: Συμβατή 100base-FX SFP ενότητα ιουνιπέρων για τους λιμένες Gigabit Ethernet, μήκος κύματος 1310 NM, 2 χλμ άνω των MMF. ... Read More
2017-03-21 16:40:40
Κίνα 80KM συμβατή SFP ενότητα 1.25Gb/s πομποδεκτών ιουνιπέρων για το διακόπτη και το δρομολογητή jx-SFP-1ge-ZX του ATM εργοστάσιο

80KM συμβατή SFP ενότητα 1.25Gb/s πομποδεκτών ιουνιπέρων για το διακόπτη και το δρομολογητή jx-SFP-1ge-ZX του ATM

συμβατή SFP 80KM ενότητα 1.25Gb/s πομποδεκτών ιουνιπέρων για το διακόπτη και το δρομολογητή του ATM Η συμβατή 1000base-ZX SFP ενότητα πομποδεκτών ιουνιπέρων για SMF, το μήκος κύματος 1550 NM, η εκτεταμένα λειτο... Read More
2017-03-21 17:04:16
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|